Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Радіатори опалення

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Радіатори опалення обігрівають приміщення завдяки прогрітому теплоносію (воді або газу) та  подачі нагрітого повітря навколо себе.

Основними перевагами алюмінієвих радіаторів можна назвати  малу вагу, стійкість до корозії, можливість «нарощувати» розмір через додавання нових секцій. Також варто зазначити, що ціна за секцію досить демократична. У складі алюмінієвих радіаторів, найчастіше, використовуються кремнієві сплави для поліпшення їхніх характеристик. Основою алюмінієвого радіатора слугує горизонтальний канал, який формується під час приєднання секцій. Кожна секція також обладнується вертикальним каналом. Цей вузький канал обладнується декількома «ребрами», які й передають енергію теплоносія та віддають її як тепло в навколишній простір. Це робить алюмінієві радіатори прекрасним варіантом для автономних систем, однак, досить спірним рішенням для централізованих.

Сталеві радіатори також дуже популярні на ринку опалювальних батарей. Запорукою їхньої популярності стала невисока вартість, а також високі експлуатаційні характеристики. Основне поле для їхньої експлуатації — це приватні будинки з автономною системою опалення. Однак завдяки особливостям їхньої конструкції, вони мають високу тепловидатність, швидко нагрівають повітря в приміщенні, легко монтуються, а також можуть похвалитися довгим терміном експлуатації за дотримання низки правил. В основі сталевого радіатора лежить сталева труба з теплоносієм, або ж нагрівальна панель із каналами для теплоносія, до якої примикає конвекторне оребрення. Тепловидатність у панельного радіатора здійснюється через решітку у верхній частині, а також через самі панелі. 

Сучасні та енергоощадні електрорадіатори призначені для основного або додаткового опалювання приміщень. Найнеобхідніші вони в квартирах, заміських будинках (неопалюваних газом), в офісах і учбових закладах. Електричні батареї опалюють приміщення завдяки конвекції - холодне повітря, поступаючи знизу обігрівача, нагрівається від ТЕНа (нагрівального елементу), і вже тепле повітря піднімається вгору.

Вгору