Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Насоси для ГВП та опалення

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Циркуляційні насоси призначені для забезпечення циркуляції води у системах опалення. Зручні для використання у центральних опалювальних установках. Переваги: безшумна робота, установка безпосередньо на трубопроводі, габаритні малі розміри, великий термін експлуатації.

 

Циркуляційний насос є обов'язковим при монтажі котла у підвалі та подачі теплоносія до віддалених точок водорозбору, на другий поверх будівлі та вище. Циркуляційні насоси запобігають створенню повітряних пробок у трубах, продовжують термін експлуатації котла, дозволять повністю задовольнити потреби користувача в обігріві приміщень. При цьому таке обладнання відрізняється економічною витратою електроенергії. Стандартне маркування допомагає швидко вибрати найбільш підходящий насос під певну систему опалення.

 

Циркуляційні насоси з мокрим ротором, в яких ротор та крильчатка контактують з теплоносієм, а статор розташований у герметичній склянці. Відрізняються довгим терміном експлуатації, прості у монтажі та легкі у використанні. Сприяють видаленню повітряних пробок у системі. Охолодження двигуна запобігає його перегріву. Таке обладнання не створює шуму, широко застосовується у квартирах та приватних будинках.

Насос із сухим ротором складається з двох роздільних вузлів. У контакті з тепловим носієм знаходяться лише лопаті колеса, які призначені для просування гарячої води за системою. Насоси з сухим ротором вважаються складнішими за конструкцією та в обслуговуванні, відрізняються високим рівнем шуму, вимагають відведення спеціального приміщення. Застосовуються, як правило, на підприємствах та виробництвах, де довжина трубопроводу перевищує 200 метрів. Плюси насосів із сухим ротором: потужність та продуктивність, високий напір теплоносія, низьке енергоспоживання, перекачування рідини з температурою до 115 градусів. З мінусів: насоси із сухим ротором чутливі до якості теплового носія.

Вгору